7.10.2020 в Міжнародному гуманітарному університеті відбулась відкрита лекція професора Джузеппе Томассо Чірелли, який є директором Науково-дослідного центру Polo (Італія) та професором Гданського університету (Польща).
Професор Дж.Т. Чірелла перебуває в МГУ з офіційним візитом як Visiting Professor, в рамках якого він провів відкриту лекцію для студентів та викладачів МГУ на тему “International Projects and Academic Mobility”.
Цей захід було відкрито проректором МГУ з науково-педагогічної роботи, професором Гончаруком А.Г., який представив іноземного гостя та наголосив на необхідності відновлення перерваних через пандемію міжнародних заходів університету задля розвитку науки та освіти.
В своїй лекції італійський професор торкнувся важливих питань стійкого розвитку та раціонального використання ресурсів нашої планети, підкреслив важливість навчання та наукових досліджень, а також поділився своїм міжнародним досвідом, який налічує проекти у понад 140 країнах світу.
Студенти та викладачі різних спеціальностей та підрозділів МГУ, зокрема Інституту права, економіки та міжнародних відносин та факультету лінгвістики та перекладу, уважно слухали та були вдячні професору Дж.Т. Чіреллі за цікавий досвід та важливі знання, які вони можуть використати задля розвитку своєї кар’єри.
Цей візит професора Чірелли до МГУ став вже другим у цьому році. Такі заходи допомагають знайомити студентів університету з кращими зарубіжними практиками, спілкуватись з носіями англійської мови, які мають величезний досвід та знання так необхідні їм для побудови кар’єри у сучасному глобалізованому світі.