06 жовтня 2020 року у Міжнародному гуманітарному університеті відбулася зустріч Начальника організаційно-методичного управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідування та слідчих регіональної прокуратури області Третьякова Дмитра Анатолійовича зі студентами 2 курсу за напрямом підготовки «Правоохоронна діяльність». Студентам була запропонована лекція на тему: «Актуальні проблеми досудового розслідування та процесуального керівництва». Особливу увагу було приділено розгляду питань структури органів досудового розслідування, розмежування їх повноважень, реорганізації органів прокуратури та актуальним аспектам дотримання антикорупційного законодавства.
Проведений захід засвідчив велику зацікавленість студентів до роботи органів прокуратури та досудового розслідування, порядку призначення на початкові посади молодих фахівців.