04.11.2020 представники науково-педагогічного складу Міжнародного гуманітарного університету, директор Інституту права, економіки та міжнародних відносин, доцент Я. О. Тицька та завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики, професор О. О. Подобний, зустрілися з начальником Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції А. М. Явтушенко.

Було обговорено перспективи налагодження взаємодії у рамках спільної навчальної, методичної та наукової роботи між Південним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань та Міжнародним гуманітарним університетом. Особлива увага приділена питанням підготовки фахівців вищої освіти галузі знань 26 «Цивільна безпека», спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність».