Медичний інститут Міжнародного гуманітарного університету запрошує на навчання випускників 11 класів та коледжів на навчання за спеціальностями:

• Стоматологія;
  • Медицина;
  • Фізична терапія, ерготерапія;
  • Медсестринство;
  • Фармація
та отримати високоякісну освіту з використанням сучасного обладнання під керівництвом досвідчених лікарів.

Переваги:

• сучасне обладнання;
  • власна поліклініка;
  • дві сучасні стоматологічні клініки на базі Медичного інституту МГУ;
  • професійні викладачі з багаторічним досвідом роботи;
  • сучасна матеріально-технічна база;
  • можливість проходження постійної практики в усіх клініках, аптеках.

Для вступу випускникам 11 класів необхідно скласти ЗНО з української мови та літератури (не нижче ніж 100 балів), математика; хімія або біологія або фізика (не нижче ніж 150 балів, або якщо конкурсний бал з усіх предметів становить 175 балів, тільки для спеціальностей медицина та стоматологія); для спеціальності Фармація (магістр) конкурсний бал — 130 балів; всі інші спеціальності — від 100 балів.

Для вступу на старші курси випускникам коледжів, училищ необхідно скласти ЗНО з української мови та літератури, історії України або математики (не нижче 100 балів) та фаховий вступний іспит зі спеціальності.

☎ Телефони приймальної комісії: (048) 719 88 38 / 093 536 70 04

Адреса: м.Одеса, вул.Фонтанська дорога, 33.

Ми чекаємо на Вас!