Сучасні технології дозволяють проводити навчання іноземним мовам дистанційно із використанням новітніх інтерактивних платформ, що відкриває нові можливості як викладачів, так і студентів по всьому світі. Сьогодні на факультеті лінгвістики та перекладу пройшла зустріч представників провідної он-лайн школи англійської мови Skyeng із викладачами та магістрантами. Під час презентації всі присутні дізналися про існуючи можливості працевлаштування у школі Skyeng, яка існує вже близько 10 років та здобула популярність не тільки в Україні, але і за кордоном. Школа постійно розширюються, а кількість студентів зростає і наразі перебільшує 7000 слухачів. Унікальна освітня платформа робить процес навчання надзвичайно комфортним та ефективним. Можливості насправді вражають і відкривають нові горизонти у застосуванні лінгвістичних та педагогічних навичок викладів-філологів.