Студент 1-го курсу Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету Шах Зохур, який навчається за  спеціальністю «Стоматологія», нещодавно вперше взяв участь у змаганнях зі спортивного самбо за програмою ХХV обласних студентських ігор серед вищих навчальних закладів IV рівня акредитації, що відбулися у спортивному комплексі «Динамо».
Дебют відбувся вдалим: Шах Зохур виявив спортивну майстерність та здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 100 кг.
Через декілька днів Шах Зохур взяв участь у чемпіонаті Одеської області з бойового самбо, що відбувався у спортивному залі Одеського державного університету внутрішніх справ.
На цих змаганнях, незважаючи на обмежений досвід і незначну бойову практику змагань, Шах Зохур проявив волю до перемоги і лише за очками програв фінальну сутичку, здобувши срібну нагороду.
Слід відзначити, що навчальна підготовка з бойового самбо - один з найважливіших видів спеціальної професійної підготовки курсантів університету внутрішніх справ – майбутніх працівників правоохоронних органів. Тим вагомішим виявився такий результат участі
у чемпіонаті Шаха Зохура.
Вітаємо з безсумнівним спортивним успіхом нашого студента!