13 квітня 2017 року на запрошення завідувача кафедри германських та східних мов доцента Ларіної Еліни Вікторівни факультет лінгвістики та перекладу відвідали професор Торстен Лойшнер (Torsten Leuschner), Віце-президент бельгійської Спілки германістів та вчителів німецької мови (факультет німецької філології університету Гент, Бельгія) та професор Пилипенко Ростислав Євгенович ( президент Спілки германістів вищої школи України). Професор Лойшнер запропонував лекцію “Германізми в європейських мовах” (Germanismen in europäischen Sprachen).
Лекцію інтегровано в курси з порівняльної типології німецької та української мов та історії німецької мови, що викладаються на кафедрі германських та східних мов.