Капитан команды – Лев Соловьев

Всеукраїнська студентська Олімпіада
 «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем»
Одеський національний політехнічний університет
1113 квітня 2017

Команда Міжнародного гуманітарного університету в складі студентів факультету Економіки і менеджменту взяла участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем», яка пройшла в Одеському національному політехнічному університеті, і була нагороджена дипломом за успішну участь.
Розвиток комп'ютерних спеціальностей в Міжнародному гуманітарному університеті є одним з провідних напрямків, де студентів навчають провідні фахівці нашого міста, що мають всесвітнє визнання. Участь студентів МГУ у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах з технічної діагностики та програмування підтверджує конкурентоспроможність наших випускників на сучасному ринку кваліфікованої праці.