6 квітня на сцені одеського клубу «Ministerium» за звання кращої учасниці традиційного щорічного конкурсу «Міс коледж Міжнародного гуманітарного університету 2017» змагалися студентки 1 та 2 курсу Економіко-правового та Медичного коледжів. У конкурсі брали участь 8 талановитих дівчат. Протягом вечора учасниці дивували глядачів своїм почуттям смаку, стилю, красою, грацією, талантом.
Конкурс краси «Міс коледж МГУ 2017» усі чекали з великим нетерпінням. Адже не кожен день в одному місці збирається стільки вродливих дівчат. Подія проводилась у форматі яскравого шоу!
Оцінювали конкурс журі, у складі якого були: голова журі, Президент національного комітету «Мисс Украина – Юг» Савченко Тетяна Ігорівна, директор Економіко-правового коледжу Меденцев Анатолій Миколайович, директор Медичного коледжу Кірічек Олексій Вікторович, декан факультету «Графічний дизайн», народний артист України Лупій Ярослав Васильович, «Міс Одеса – 2015» Христина Гончарова.
У програмі конкурсу було 4 конкурсних дефіле. Уже перший вихід дівчат змусив усіх присутніх у залі затамувати подих. Красиві та граціозні дівчата дефілювали на сцені. Приємно дивували  всі виходи учасниць: 1-е дефіле пройшло у формі коледжу, 2-е дефіле –  у весняних сукнях та яскравих вінках в українському стилі. Найбільш емоційним було 3-є дефіле –  «Танець у стилі бурлеск», 4-е дефіле – найбільш елегантний вихід дівчат у вечірніх сукнях. У перервах між виходами глядачів радували своїми виступами хореографічні колективи та солісти.
Переможницею конкурсу «Міс ЕПК МГУ 2017» одностайно було обрано студентку 1 курсу за фахом «Правознавство» Злату Казанджий. Першою віце-міс стала студентка 2 курсу спеціальності «Початкова освіта та переклад» Тамара  Григорьєва. Другою віце-міс стала студентка 1 курсу відділення «Фармація» Марина Черняк.
Усі учасниці конкурсу отримали щедрі подарунки від спонсорів.
Наприкінці конкурсу в заключному слові директор коледжу Анатолій Миколайович Меденцев висловив подяку всім учасницям конкурсу, гладачам, батькам учасниць, помічникам в організації конкурсу – студентці 3 курсу «Правознавство» Анні Сутуріній та студенту 3 курсу «Економіка підприємства» В’ячеславу Голованову – і завершив виступ словами: «Щиро вдячний усім, хто розділив з нами феєричне свято краси, віримо в те, що це дійство запам'ятається надовго... Отже, до нових зустрічей!»