У лютому 2017 року Факультет іноземної філології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова провів Конкурс перекладу серед студентів-філологів та перекладачів вищих навчальних закладів України. Конкурс було спрямовано на перевірку навичок художнього перекладу поетичних та ліричних творів. Студенти факультету лінгвістики та перекладу Міжнародного гуманітарного університету приймали активну участь у конкурсі, продемонструвавши високий рівень перекладацької майстерності та творчий підхід до виконання конкурсних завдань.
Талант наших студентів було оцінено компетентним журі конкурсу, а переклад нашої студентки-магістрантки Ольги Фоменко було визнано найкращим!
Почесні три третіх місця також здобули наші студентки-третьокурсниці Злата Щавинська, Анастасія Лукіна та Ольга Ахмедова! Ми щиро вітаємо наших талановитих студенток з почесною перемогою та бажаємо подальшого успіху та розвитку!!!
Ми Вами пишаємось!!!