Французька мова - це витончена, красива, багатогранна мелодія. Вона являється безперечною родзинкою у всіх її проявах. Як для нації мова - це скарб, так і для факультету лінгвістики та перекладу вшанування усіх витончиностей культури іншої країни - це велика честь. За такої нагоди, нещодавно пройшов тиждень французької мови, який завжди викликає неприхований ажіотаж серед наших студентів, адже вони ще на початку навчального року заявляють про своє бажання приймати в ньому участь. Одним з найвражаючих моментів цього тижня був показ презентацій, де було відображено Францію очима студентів, її традиції та самобутність. Насамперед, це було бажання студентів, бо кожен на факультеті лінгвістики та перекладу прагне розширити, закріпити й систематизувати мовні знання, розвинути креативне мислення, навички самостійної і творчої роботи, а також вміння використовувати іноземну мову в різних ситуаціях.