Під час проведення тижня французької мови, який дозволяє залучити до роботи всіх студентів, а також передбачає різні форми роботи, різноманітні види діяльності, де кожен може знайти заняття у відповідності зі своїми здібностями та інтересами, було проведено ярмарку французької кухні, де кожен гурман міг насолодитися найвишуканішими десертами. На розсуд вимогливим суддям було представлено: вишневий пиріг клафуті, шарлотка, Тарт Татен, різдвяне поліно, мафіни крем-брюле, донати, профітролі, які були наші студенти готували власноруч. Отже, студенти факультету лінгвістики та перекладу можуть завжди здивувати своїх гостей не тільки знанням французької мови, а й кулінарними шедеврами французької кухні.