Сьогодні свій День народження святкує дуже дорога для усіх нас людина - Президент Міжнародного гуманітарного університету, Заслужений юрист України, академік і почесний громадянин міста Одеси та Одеської області Сергій Васильович Ківалов. Народна мудрість говорить, що навесні народжуються найдобріші і найчуйніші люди, і наш вельмишановний Сергій Васильович тому найкраще підтвердження. Народившись у прекрасний травневий день, все своє життя він несе у собі добро, позитив і заряджає всіх нас оптимізмом. Сергій Васильович невтомно працює на благо нашого університету і рідної Одеси. Він подарував нашому місту один з кращих в Україні вишів - університет європейського і світового рівня. Протягом багатьох років Сергій Васильович представляв нашу країну у високих європейських інституціях і зараз продовжує відстоювати інтереси народу у парламенті. Завдяки створеній ним Юридичній клініці десятки тисяч нужденних змогли отримати безкоштовну кваліфіковану юридичну допомогу і знайти віру у відновлення справедливості. Сергій Васильович своїми різноплановими досягненнями уособлює прекрасний приклад, який наслідує молоде покоління. У День Вашого народження прийміть наші найщиріші вітання від імені всього багатотисячного колективу Міжнародного гуманітарного університету! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, довгих років життя, невичерпного оптимізму та родинного благополуччя!