Студентки 4 курсу факультету лінгвістики та перекладу Мацюк Вікторія та Стопкевич Тетяна супроводжували закордонних гостей під час їхнього візиту до Одеси.
Професор Торстен Лойшнер (Torsten Leuschner), Віце-президент бельгійської Спілки германістів та вчителів німецької мови (факультет німецької філології університету Гент, Бельгія) зі своєю дружиною Крістіною та професор Пилипенко Ростислав Євгенович ( президент Спілки германістів вищої школи України) відвідали Міжнародний гуманітарний університет з лекцією «Германізми в європейських мовах».
Після лекції студентки провели екскурсію нашим містом, розповіли про найкрасивіші місця Одеси, її історію та видатних діячів південної перлини. Прогулянка проходила у дружній та веселій атмосфері, під час якої гості також мали нагоду скуштувати національні українські страви.
Не тільки гості провели день з користю, дізнавшись багато цікавого про наше місто, але й студентки мали чудову нагоду поспілкуватися німецькою, англійською та, навіть, французькою мовами, що приємно вразило професорів.
Увечері, по закінченню виснажливого, проте наповненого подіями дня, студентки отримали у відповідь запрошення до Бельгії, де професор Торстен Лойшнер та його дружина пообіцяли особисто провести екскурсію по їх місту.