Шановні колеги!

Факультет економіки та менеджменту, кафедра менеджменту запрошує Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна глобальна регіоналістика і суб’єкти економіки: напрями впливу», яка відбудеться 16 травня 2017 року в місті Одесі на базі Міжнародного гуманітарного університету.

В межах конференції планується проведення круглого столу «9 РОКІВ В СОТ: БОРОТЬБА ЗА ВИГОДИ» з обговоренням наступного кола питань:
1. GATT, GATS та TRIPS кіти міжнародної торгівлі.
2. СОТ та ПВЗВТ як інструменти глобалізації та регіоналізації.
3. Сьогодення процесу нотифікацій в межах СОТ.
4. Дохійський раунд перемовин: виклики міжнародній інституції.
5. СОТ та економічна безпека країни.
6. Комплементарні та субститутні заходи міжнародної торговельної політики.
7. Критика СОТ.

Форма участі: особиста або дистанційна.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська та румунська.

Регламент роботи конференції:
10:00 – 11:00 – реєстрація
11:00 – 13:30 – круглий стіл на тему «9 років в СОТ: боротьба за вигоди»
13:30 – 14:00 – кава-брейк
14:00 – 16:00 – секційні засідання
16:00 – 17:00 – підведення підсумків конференції

До початку роботи конференції буде видано збірник матеріалів, сертифікат учасника та програму заходу.

У разі дистанційної участі, збірник тез разом із сертифікатом та програмою будуть надіслані після проведення конференції учасникам заходу на поштову адресу, вказану в анкеті, протягом 20 робочих днів.

Для перегляду додаткової інформації про конференцію, у разі зацікавленості, Ви можете завантажити інформаційний буклет.