К.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту Кобилянська А.В. пройшла стажування в інституціях Німеччини та Євросоюзу
В межах навчальної поїздки к.е.н., доцент кафедри менеджменту Кобилянська А.В. пройшла стажування в інституціях Німеччини та Євросоюзу, діяльність яких покликана сприяти розвитку багатосторонніх відносин та розширенню європейської спільноти. Стажування було організоване Інститутом Європейської політики (м.Берлін) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини в межах міжнародного проекту «EU association trainings» та відбувалося в м.Берлін та м.Брюссель.
Мета стажування - отримання більш ґрунтовного уявлення щодо того, як функціонують європейські установи, діяльність яких покликана сприяти розширенню ЄС, та щодо ролі України в цих процесах.
Українська делегація була представлена громадським суспільством та працівниками комітетів Верховної Ради України. Поїздка була дуже насичено, впродовж неї були відвідані такі установи, як: Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини, Комітет Бундестагу у справах ЄС, Відділ парламентських зв'язків Бундесрату, Адміністрація Сенату Берліну, Європейська Комісія та Центр Східного партнерства, Парламентський комітет асоціації Україна-ЄС Європейського парламенту, Європейська служба зовнішніх зв'язків, тощо. В результаті стажування були встановлені зв'язки з офіційними особами зазначених установ та отримана інформація, в тому числі, щодо освітніх можливостей для студентів МГУ.