18-19 квітня 2017 року студентки 3 курсу факультету лінгвістики та перекладу  Катерина Мельниченко та Альона Кукла взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з перекладу, який проводився на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з перекладу проходив у два тури. У першому турі учасники виконували письмовий переклад науково-технічного тексту українською мовою, письмовий переклад фрагменту німецькомовного художнього твору, письмовий переклад українською мовою німецькомовного тексту суспільно-політичного характеру. У другому турі учасники здійснювали усний переклад відеозапису політичної промови та усний двосторонній переклад брифінгу/конференції.
Студентка 2 курсу Нагорична Євгенія взяла участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з китайської мови в Київському національному лінгвістичному університеті  04–06 квітня 2017 року. В олімпіаді брали участь 48 студентів з 8 університетів України.
Наші студентки продемонстрували добрий рівень підготовки і отримали сертифікати учасників. Вітаємо!