11 квітня 2017 року на Факультеті економіки та менеджменту за ініціативи доцента кафедри менеджменту, к.е.н., доцента Кобилянської А.В. відбувся Міжуніверситетський майстер-клас на тему «Як стати ефективним менеджером в умовах невизначеного середовища» від Рилової Наталі Миколаївни*.
Майстер-клас відвідали студенти академічних груп 3-5 курсів спеціальностей «Менеджмент організацій», «Міжнародні економічні відносини», «Економіка підприємства», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та студенти спеціальності «Менеджмент організацій» ОНУ ім.І.І.Мечнікова на чолі з к.е.н. Бутенко В.В.
В межах майстер-класу студенти опанували наступні концепції: «менеджерські компетенції», «емоційний інтелект», «безперервне навчання», - з'ясували різницю між менеджментом, управлінням та керівництвом; здобули знання щодо вимог до менеджерів, які висуваються на сучасному ринку праці безпосередньо від професіонала, який займається добором та розвитком кадрів для підприємств Одеського регіону та України.

* Рилова Наталя Миколаївна закінчила Одеський політехнічний інститут (спеціальність - «організація обробки економічної інформації»). Пройшла навчання в компанії SHL у напрямку Assessment and Development Centres, а також отримала сертифікат бізнес-психолога. Стажувалася в Ізраїлі, Австрії, США. З 1990 року працює в банківській системі: начальник відділу комп'ютеризації Одеського регіонального управління «Промінвестбанку України» (1990-2000); начальник Південного регіонального навчального центру, начальник управління персоналу Одеської обласної дирекції «Райффайзен Банк Аваль» (2001-2011), регіональний менеджер по роботі з персоналом департаменту персоналу центрального офісу РБА (2011- 2015). В даний час - консультант в сфері оцінки та розвитку персоналу, запрошений лектор на програмах MBA.11 квітня 2017 року на Факультеті економіки та менеджменту за ініціативи доцента кафедри менеджменту, к.е.н., доцента Кобилянської А.В. відбувся Міжуніверситетський мастер-клас на тему «Як стати ефективним менеджером в умовах невизначеного середовища» від Рилової Наталі Миколаївни*.