Новини Університету

На Кубку світу з веслування на байдарках і каное, що відбувся у Монтемор-у-Велью, Португалія, випускниця Інституту національного та міжнародного права Міжнародного гуманітарного університету майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Тодорова здобула 2 нагороди: - бронзову медаль у складі дуету Анастасія Тодорова/Анастасія Горлова - байдарка-двійка на дистанції 200 м; - срібну медаль у складі квартету Марія Кічасова/Анастасія Горлова/Анастасія Тодорова/Інна Грищун – байдарка-четвірка на олімпійській дистанції 500 м. На фініші дистанції 500 м українські спортсменки поступилися лише новозeландським веслувальницям на чолі з дворазовою олімпійською чемпіонкою Лізою Керрінгтон. У Анастасії Тодоровой з містом Монтемор-у-Велью пов’язані спогади про останній тренувальний збір з підготовки до олімпійських змагань у Ріо-де-Жанейро, де вона двічі виборювала 4-і місця у фіналах Олімпійських ігор-2016.  Вітаємо спортсменок та старшого тренера збірної команди України з жіночої байдарки Олексія Семикіна! Олег Каліберда, майстер спорту http://www.canoeicf.com/canoe-sprint-world-cup/montemor-o-velho-2017?video=224&tag=5127 http://www.canoeicf.com/canoe-sprint-world-cup/montemor-o-velho-2017?video=224&tag=5217 Анастасия Тодорова (Anastasiya Todorova), Mariia Kichasova, Anastasiya Horlova, Inna Hryschun, Алексей Семыкин