В рамках проведення профорієнтаційної роботи зі вступу на факультет лінгвістики та перекладу Міжнародного гуманітарного університету у 2017 році викладачі разом із студентами зустрілися з випускниками 9-х і 11-х класів Педагогічного училища й коледжу міста Білгород-Дністровський. Під час зустрічі майбутні абітурієнти дізнались про умови вступу, різноманітні напрямки навчання, широкий вибір іноземних мов, розвинену на європейському рівні матеріально – технічну базу ВНЗ та комфортабельні гуртожитки, про сучасні методики навчання, запроваджені провідними професорами, доцентами, заслуженими діячами науки України. Особливу увагу приділено можливості стажування за кордоном завдяки різноманітним програмам, які ВНЗ пропонує своїм студентам, що є гідною запорукою отримання перспективного робочого місця.