24 травня вiдбулась урочиста церемонія нагородження представників наукової еліти Одеської областi, яка відбулася  в Одеському Будинку Вчених, що була приурочена до Дня науки в Україні. В церемонiї взяли участь Голова обласної ради Анатолій Урбанський, голова Одеської  мiської ради Генадій Труханов, голова Одеської державної адміністрації Максим Степанов, голова Південного наукового центру НАН і МОН України академік НАНУ С.А. Андронаті, голова ради ректорів ВНЗ Одеського регіону професор С.М. Степаненко, представники Одеського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Окрім керівництва міста та області на заході також були присутні керівники вищих навчальних закладів академічних та галузевих науково-дослідницьких установ та організацій, відомі вчені Одещини.

Рішенням Ради ректорів вищих навчальних закладів Одеського регіону ректор Міжнародного гуманітарного університету, доктор юридичних наук, професор Крижановський Анатолій Федорович був нагородженний пам'ятною нагородою за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну наукову та педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки. Вітаємо Ректора Міжнародного гуманітарного унiверситету з нагородою та  бажаємо успiхiв, здоров'я та нових досягнень!