Вперше в Міжнародному гуманітарному університеті відбувся студентський фестиваль-конкурс фото та відеоробіт.

17 травня 2017 року відбувся перший фестиваль-конкурс фото та відеоробіт. Ідейним натхненням проекту став викладач мистецтва і дизайну заслужений діяч мистецтв України Володимир Ковальов. За його словами, на кафедрі навчаються дуже талановиті студенти, роботи яких обов’язково повинні бути представлені широкому загалу. В свою чергу, завідувачка кафедрою кіно та телебачення Тетяна Уварова, акцентувала свою увагу на тому, що проведення подібного фестивалю є логічним завершенням навчального процесу для студентів. Таким чином, знання, вміння і навики, які вони отримали за рік навчання, оцінює не один викладач, а ціла експертна комісія.
Для участі у фестивалі було подано дуже багато заявок, з яких 7 найкращих аудіовізуальних робіт представили на конкурс. У ньому прийняли участь студенти кафедри кіно і телебачення всіх курсів. Більшість із них уже професійно працюють як режисери, оператори, фотографи. Конкурс відбувався за двома номінаціями: «Аматори» і «Профі». В першій номінації перемогли роботи студентів 1 курсу спеціальності «Кіно-, телемистецтво». В своїх відеороликах вони говорили про людей, якими захоплюються, показували своє бачення світу, розуміння краси. Студенти 2 та 3-го курсів показали свої соціальні та рекламні ролики.
Журі фестивалю, до складу якого увійшли заслужені діячі мистецтв України та викладачі, були вражені масштабами заходу і рівнем професійності робіт. За результатами конкурсу дипломом першого ступеня нагородили Кірсанову Олену з роботою «Руки золоті», диплом другого ступеня дістався одразу двом учасникам – Михайлу Рангаєву за фільм «Батько» та Олександрі Біцоєвій за фотофільм «Тетяна Миколаївна», а третє місце посіла Яна Федотова за роботу «Один день в Римі». Решта учасників були нагороджені дипломами «за професійність». Декан факультету мистецтва і дизайну – Народний артист України Ярослав Лупій, заявив про те, що цю традицію потрібно продовжувати. В майбутньому факультет також планує провести подібний фестиваль, але вже масштабнішим.