Футбольний турнір на Кубок факультету Економіки і Менеджменту Міжнародного гуманітарного університету
Студентський спорт в Міжнародному гуманітарному університеті є дієвим засобом зміцнення дружби і взаєморозуміння студентів всіх країн і національностей, які навчаються в МГУ. Стала вже традиційниою участь студентів-іноземців в студентських змаганнях і спортивних святах МГУ. «Мова спорту» є універсальним способом адаптації іноземних студентів до навчання в університеті, а заняття в спортивних секціях і участь в змаганнях служать зміцненню здоров'я, фізичного вдосконалення та розвитку професійних якостей: швидкості реакції, уваги, оперативного мислення, сміливості та рішучості, впевненості у власних силах, витримці в екстремальних ситуаціях. Впродовж цих традицій в спортивно-оздоровчому комплексі Міжнародного гуманітарного університету на 8-й станції Великого Фонтану відбувся футбольний турнір на Кубок факультету Економіки і Менеджменту ФЕМ. У турнірі взяли участь студентські команди ФЕМ та слухачів підготовчого відділення іноземних студентів з Туреччини, Лівії, Іраку та Ємену. Студентські команди українських студентів очолили Владислав Калкатиніч (ЕП-3 ) і Артем Іванов ( МЕВ-1), турецьку команду Turkey Kurdistan FC - капітан Рамазан Хаджіаліоглу, збірну команду арабських країн - капітан Ragheb Al Baksh. Вболівальники - студенти МГУ стали свідками безкомпромісного суперництва команд і активно підтримували гру футболістів. Відмінне суддівство ігор турніру забезпечив випускник Економіко-правового коледжу ЕПК МГУ Олександр Чернята, а кращим голкіпером турніру був визнаний Микола Недов – студент групи ЕП-3.
Турнір організований за ініціативи факультету Економіки і Менеджменту та студентського профкому МГУ - голова Юліана Назо за участю студентського профспілкового та спортивного активу.