Відмінні результати показали в змаганнях з кульової стрільби ХХV обласної студентської Універсіади випускниця Інституту національного та міжнародного права Міжнародного гуманітарного університету, майстер спорту України Юліана Варламова та студентка Економіко-правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету, майстер спорту України Вікторія Павловська. В стрільбі з пневматичного пістолета у вправі ПП-2
Ю. Варламова здобула срібну нагороду, а В. Павловська взяла участь у 3-х видах програми:
в стрільбі з малокаліберної гвинтівки стала переможцем у вправі МГ-4 та срібним призером у вправі МГ-8, а в стрільбі з пневматичної гвинтівки ВП-4 посіла 5 місце.
Свої перші спортивні перемоги Ю. Варламова здобула ще студенткою Економіко-правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету в Навчальному центрі спеціальної підготовки Національного університету «Одеська юридична академія» НУ «ОЮА», що створений завдяки зусиллям Президента НУ «ОЮА» та МГУ, народного депутата України С.В. Ківалова. В навчальному центрі є відмінні умови для стрілецької підготовки, що відповідають міжнародним стандартам щодо оснащення обладнанням і сучасною спортивною зброєю. Навчання в Економіко-правовому коледжі та Міжнародному гуманітарному університеті за спеціальністю «Правознавство» Юліана успішно поєднувала з заняттями спортом, постійно вдосконалюючи свою спортивну майстерність: в період навчання вона виконала нормативи 1-го спортивного розряду, кандидата в майстри спорту і майстра спорту України, двічі брала участь в Універсіадах України, де завоювала бронзові нагороди. Ю. Варламова - багаторазовий переможець і призер змагань зі стрільби з пневматичного і малокаліберного пістолета обласних студентських Універсіад, переможець чемпіонатів Одеської області, срібний та бронзовий призер чемпіонатів України. Спортивну естафету студентів МГУ в кульовій стрільбі успішно продовжує студентка спеціальності «Правознавство» Економіко-правничого коледжу Вікторія Павловська - переможець і призер чемпіонатів України серед юніорів, яка виконала в цьому році норматив майстра спорту України. Тренує В. Павловську майстер спорту міжнародного класу Ольга Чикалова, син якої - випускник Інституту національного та міжнародного права Міжнародного гуманітарного університету Павло Чикалов - в період навчання в МГУ здобував перемоги на обласних студентських та національних змаганнях з кульової стрільби. Як відомо, стрілецька підготовка - один з важливих елементів спеціальної професійної підготовки майбутніх працівників правоохоронних органів. Спортивні успіхи випускників МГУ та Економіко-правового коледжу – ще одне свідоцтво високого рівня професійної підготовки, що отримають студенти в Інституті національного та міжнародного права Міжнародного гуманітарного університету за новою спеціальністю "Правоохоронна діяльність", набір на яку відкрито в цьому році.