Доцент кафедри економіки і міжнародних економічних відносин, к.е.н. Нестерова Катерина Сергіївна пройшла відбір та була запрошена до участі у семінарі «Проектний офіс в структурі сучасного навчального закладу», що відбувся 1 червня 2017 р. у м. Київ. Організаторами заходу виступили Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC) у співпраці з Університетом Суспільних наук (UNS), м. Лодзь (Польща) та компанією Consulting Group 2027, м. Лодзь (Польща). На семінарі були обговорені питання щодо створення оптимальних умов та підтримки ефективної реалізації проектів начальних закладів шляхом створення окремих структурних підрозділів – Проектних офісів. Основним доповідачем був Президент Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації Микола Смолінський.