Студент 1 курсу факультету лінгвістики та перекладу Міжнародного гуманітарного університету Анатолій Дашковський показав відмінні результати у змаганнях з грепплінгу (вид боротьби, де дозволені всі задушливі і больові прийоми.) У лютому 2017 року у Харкові відбувся VII Всеукраїнський турнір з грепплінгу «ADCC UKRAINE 2017». У турнірі, який було організовано Всеукраїнською федерацією ADCC Submision Fighting, приймали участь чоловіки та жінки (від 18 років), а також юнаки та дівчата. Дашковський Анатолій став чемпіоном України у ваговій категорії до 65 кг серед юніорів та отримав друге місце у ваговій категорії до 61 кг серед дорослих.

У Анатолія багато спортивних досягнень. Свої перші спортивні перемоги він здобув у такому виді спорту, як дзюдо. Дашковський Анатолій є чемпіоном Миколаївської області серед юніорів до 65 кг, багаторазовий чемпіон Одеської області як серед юніорів, так і дорослих. В Одесі посідав перші місця у ваговій категорії до 65 кг, 70 кг та 100 кг. Влітку 2016 року Анатолій здобув перше місце на кубку Чорного моря по грепплінгу серед юніорів та друге місце у ваговій категорії до 61 кг серед дорослих.
Вітаємо спортсмена з перемогою та бажаємо йому подальших успіхів!