Кожного року студенти третього курсу факультету лінгвістики та перекладу мають можливість відчути себе справжніми гідами-перекладачами під час екзамену з практичного курсу перекладу в сфері туризму. З 22 по 26 травня 2017 року студенти факультету лінгвістики та перекладу проводили екскурсії історичними пам’ятками Одеси на англійській та французькій мовах під керівництвом викладачів кафедри перекладу та мовознавства к.п.н., доцента Таланової Людмили Григорівни та к.п.н., доцента Митник Марії Миколаївни. Протягом усього навчального року студенти активно готувалися до здачі екзамену з туризму. Сумісно з викладачами кафедри вони готували промови, розробляли маршрути екскурсій та набирали групи туристів. Слід відзначити, що цього року екскурсії проводилися для іноземних студентів – носіїв англійської та французької мов. Під час проведення екскурсій студенти продемонстрували гарне володіння англійською та французькою мовами, що є доказом професійної компетентності студентів факультету лінгвістики та перекладу. «Отриманий досвід став незабутнім та безцінним. Ми впевнено дивимося у наше перекладацьке майбутнє та щиро дякуємо керівництву факультету за надану можливість продемонструвати не тільки знання історії рідного міста, а й високий рівень володіння англійською та французькою мовами» – говорять студенти. Таким чином, слід зауважити, що запропонований викладачами кафедри перекладу та мовознавства метод здачі екзамену є дуже ефективним у вивченні іноземних мов. Під час підготовки до екзамену та його проведення студенти отримують унікальну можливість практичного застосування іноземної мови. Проведення екзамену з практичного курсу перекладу у сфері туризму у такій формі стає щорічною традицією на факультету лінгвістики та перекладу. Запрошуємо усіх бажаючих на екскурсію історичною Одесою на англійський та французькій мовах.