12-13 червня за підтримки департаменту культури та туризму Одеської міської ради, асоціації «Регіональний центр компетенцій круїзного туризму Чорноморського регіону «Круїз Блек Сі» в рамках проекту Tempus з розвитку круїзного бізнесу в Чорноморському регіоні «CruiseT» відбулась серія тренінгів, в яких прийняли участь к.е.н., доцент кафедри економіки і міжнародних економічних відносин Нестерова К. С та студентка 3 курсу факультету економіки та менеджменту, голова профсоюзу студентів Назо Ю.
Тренінги проводили експерти-практики та дослідники з Німеччини, Італії, Румунії. Програма тренінгів включала такі теми:
1. Tourism Marketing and Product Development (спікер Kai Havekost);
2. Service Quality in the Hospitality Sector: Standards and Tools (спікери Wolfgang Fuchs и Victoria Starinska);
3. Sustainable destination management (спікер Jana Kucerova);
4. Marketing and promotion of the destination (спікер Philipp Corradini).