Нині в нашій країні здійснюється всебічне реформування правоохоронної системи. Одним із найважливіших аспектів перезавантаження і подальшого удосконалення в даній сфері є якісна підготовка спеціалістів для правоохоронних органів в Україні. У відповідь на відповідні тенденції в Міжнародному гуманітарному університеті на базі Інституту Національного і міжнародного права була створена нова спеціальність «Правоохоронна діяльність», набір на яку вже відкрито з цього року. Вступити на дану спеціальність можна на основі диплома бакалавра, отриманого з будь-якої спеціальності або диплома магістра у випадку вступу на другу вищу освіту. Слід відзначити, що для вступу до МГУ на спеціальність «Правоохоронна діяльність» не потрібно складати зовнішнє незалежне тестування, яке необхідне для вступу на подібні спеціальності в інших вузах нашої країни.
Підготовка майбутніх співробітників правоохоронних органів висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, крім того особлива увага буде приділятися фізичній підготовці. З цією метою в Міжнародному гуманітарному університеті створено Центр бойової підготовки, який очолив Президент федерації шинкіокушинкай карате в Одеській області – Ігор Левицький. Програма  навчання в Центрі бойової підготовки – це висока теоретична і практична підготовка, основи рукопашного бою, стрільба з вогнепальної зброї, стройова підготовка. Таким чином, випускники будуть оволодівати всіма необхідними навиками для здавання фізичних нормативів при  працевлаштуванні до Національної поліції та інших силових структур.
По закінченню університету співробітники правоохоронних органів отримують диплом державного зразка за напрямком «Цивільна безпека», спеціальність правоохоронна діяльність, яка дає право працювати в Національній поліції України, судах загальної юрисдикції, органах прокуратури, податкових і митних органах, детективних агентствах.
«Ми тісно співпрацюємо з Національною поліцією України та іншими правоохоронними органами нашої країни, проводимо різноманітні спільні навчальні заходи. На даний момент в нашому університеті проходить навчання близько 40 патрульних, а багато наших випускників нині вже стоять у лавах Національної поліції України і для нас це велика гордість, що ми вносимо свій посильний внесок у реформування правоохоронної системи нашої країни», - розповів директор Інституту Національного і міжнародного права Міжнародного гуманітарного університету Костянтин Громовенко.

Підготувала Ганна Савельєва