Міжнародна заочна науково-практична конференція "Актуальні напрями сучасної філології" відбулася 27 квітня 2017 року. Організатором виступила кафедра германських та східних мов факультету лінгвістики та перекладу.

Конференція привернула увагу 42 науковців та викладачів з різних областей України (Київ, Одеса, Харків, Черкаси) та різних країн світу (США, Угорщина, Китай, Австрія, Бразилія). Слід відзначити потужний науковий склад учасників конференції -  9 докторів наук, професорів, 16 кандидатів філологічних та педагогічних наук, доцентів,  які висвітили фундаментальні питання сучасної лінгвістики, перекладознавства та інноваційних технологій викладання іноземних мов у контексті професійної комунікації, а також окреслили перспективні напрями подальших наукових розвідок.  Приємно, що свої перші наукові досягнення вирішило обговорити на конференції 12 аспірантів та студентів.
Вважаємо, що це чудова нагода для науковців обмінятися науковим та практичним досвідом, новими напрацюваннями, методиками досліджень. Сподіваємось, що ця конференція стане вагомим внеском не лише у розвиток української філологічної науки  зокрема, але й окреслить шляхи для вирішення завдань підготовки фахівців у відповідній галузі.
Дякуємо Вам за співробітництво з нашим університетом, яке, сподіваємось, буде плідне продовжуватися.
Бажаємо учасникам конференції творчого натхнення та нових наукових звершень!
Матеріали коференції

З повагою,