На чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное золоту медаль здобула одна з кращих байдарочниць країни - випускниця Інституту національного та міжнародного права Міжнародного гуманітарного університету Анастасія Тодорова. Вона стала переможцем на олімпійській дистанції 500 м у складі екіпажу байдарки-четвірки, який став срібним призером чемпіонату Європи-2015 і здобув олімпійську ліцензію на участь в Олімпійських іграх-2016: Марія Кічасова / Марія Повх / Анастасія Тодорова / Інна Грищун. Анастасія Тодорова разом з Інною Грищун завоювала також бронзову нагороду ще в одній олімпійській дисципліні - байдарці-двійці на дистанції 500 м.
Наші найкращі побажання Анастасії успіхів на чемпіонаті Європи, що відбудеться в Пловдиві, Болгарія!.