"Професійній досконалості немає меж", - так вважає професорсько-викладацький склад факультету лінгвістики та перекладу. Наші викладачі інтенсивно займаються підвищенням власної майстерності і студентів підштовхують до нових звершень. Одним із таких яскравих прикладів є підготовка і проведення екскурсії-екзамену по Одеській кіностудії за участі відомого актора театру і кіно, каскадера, асистента кастинг директора Олександра Гузова. Професіонал своєї справи і, як виявилося, майстер високого слова, здійснив повне занурення студентів у середовище кінематографу; складалося враження, що група приймала участь у зйомках історичного серіалу ще й у власному перекладі на французьку мову. Можна сказати, що для когось - це щасливий шанс, а для нас - проста закономірність! Адже студенти готувалися до цього заходу зазделегідь разом із викладачем французької мови доцентом Марією Митник. До речі, варто відзначити, що це не просто чиясь забаганка, подібна підготовка до професійної діяльності має практичне застосування, яке проявляється у популяризації історичного та культурногонадбання Одеського регіону (кіностудії більше 100 років), а також французької мови. Окрім того, наші студенти готові тепер до візитів зарубіжних гостей і до спонтанних екскурсій, у тому числі й кіностудією.
Ще раз дякуємо за можливість долучитися до мистецтва кіноіндустрії керівництву Одеської кіностудії й особисто Олександру Гузову!Запрошуємо відвідати кіностудію у супроводі перекладачів!