З 16 по 29 липня 2017 року викладач кафедри германських та східних мов факультету лінгвістики та перекладу Бєляєва Анастасія Володимирівна проходила підвищення кваліфікації для викладачів китайської мови як іноземної в Пекінському лінгвістичному університеті. Стажування було організовано Інститутом Конфуція Одеса та Ханьбань (штаб-квартира Інститутів Конфуція) для викладачів вищих навчальних закладів світу. Програма стажування складалася із лекцій провідних професорів Пекінського лінгвістичного університету стосовно новітніх методик викладання, мастер-класів із удосконалення педагогічних прийомів та навичок, знайомства із останніми методичними розробками. Завдяки   стажуванню Бєляєвої А.В.  кафедра германських та східних мов отримала велику кількість  методичної літератури та підручників.