Володимир Ковальов, заслужений діяч мистецтв України, викладач кафедри кіно і телебачення МГУ, посів друге місце і отримав срібну медаль за фото «Загар в полоску» на п'ятому Національному фотосалоні «Город у моря». Фотовиставка відкрилася 25 серпня в Болгарському культурному центрі та тривала до 10 вересня. За словами організатора салону Олега Куцького, в цьому році на конкурс надійшло близько 1000 робіт, в експозицію було відібрано 151 робота 58 авторів. Крім одеситів, які заповнили 80% виставкового простору, вперше були продемонстровані роботи фотохудожників з Шрі-Ланки і Таїланду. Фотографії представлено цілими спільнотами. Найактивнішою виявилася група «Місто», яка забрала 47% нагород. Учасником цієї групи є Володимир Ковальов та золотий призер салону – Георгій Гергая.
Виставку відвідали студенти кафедри кіно і телебачення, учні Володимира Ковальова. Він особисто провів їм екскурсію, розповів про свої роботи і познайомив з переможцем фотосалону – Георгієм Гергая.