На запрошення Інституту Конфуція з 18 по 26 серпня 2017 року декан факультету лінгвістики та перекладу, професор Ступак Інна Валер'янівна та завідувач кафедри германських та східних мов, доцент Ларіна Еліна Вікторівна у складі делегації представників Міністерства освіти і науки України та учбових закладів Одеси відвідали Китай.
Метою візиту офіційної делегації було ознайомлення із системою вищої та середньої освіти Китаю, культурою, історією країни, перспективами підготовки фахівців з китайської мови, обмін студентами і викладачами та наукова співпраця. Також, в рамках візиту делегація відвідала Харбінський інженерний університет, Харбінський педагогічний університет та школи міста Харбіна.
Варто зазначити, що Одеса займає четверте місто в Україні, в якому Китайська Народна Республіка у травні 2012 року офіційно відкрила філію Інституту Конфуція - всесвітньої мережі освітньо-культурних центрів, покликаних сприяти ознайомленню громадян інших країн з китайською мовою, культурою, науковими досягненнями.