Все більша кількість студентів відвідують зарубіжні країни для проходження практики, щоб підвищити свій рівень знання іноземної мови; знайти друзів і розширити коло знайомств; вивчити культуру країни в реаліях повсякденного життя; заробити за час практики; отримати шанс після закінчення освіти влаштується на роботу за кордоном. Стажування для студентів факультету лінгвістики та перекладу Міжнародного гуманітарного університету у Німеччині — це унікальна можливість застосувати отримані вміння на практиці, підтягнути свої знання німецької, спілкуючись безпосередньо з носіями мови.
Для студентів 45 групи Гаврилової Ірини, Кукли Альони та Кутищева Олексія це була відмінна можливість ознайомитись зі структурою роботи сфери послуг зсередини та перейняти досвід німецьких компаній у готельно-ресторанній справі.
Результати свого перебування у Німеччині вони презентували 18 вересня для першокурсників німецького відділення (а їх цього року чимало — 19!). Ирина, Альона та Олексій відверто розповили про своє "занурення" в інший стиль життя та культури, про умови проживання, про вдосконалення розмовної мови та необхідність добре вчитися, і...про відчутну прибавку коштів для продовження навчання у своєму улюбленому виші. Вони дійсно отримували радість від практичної роботи та мали можливість насолоджуватися чудовою архітектурою міст та природою Німеччини.