20 вересня 2017 року студенти факультету лінгвістики та перекладу (цього року на перший курс китайського відділення в МГУ вступили 34 студенти!) зустрілись з директором Інституту Конфуція в Одесі Дін Сінем. Він розповів нашим студентам про можливості навчання та умови отримання стипендії в вишах Китаю.
Відгукнувшись на інтерес до китайської мови та культури багатьох людей по всьому світу, Інститут Конфуція, що є некомерційною освітньою організацією, зосередився на ознайомленні представників інших культур з китайською мовою та культурою, поглибленні освітньої та культурної співпраці Китаю з іншими державами, розвитку дружніх стосунків Китаю та іноземних держав, сприянні розвитку мультикультурності у світі та всебічній розбудові гармонійного світу.
Тут ви можете відвідати курси з вивчення китайської мови та підготовки до кваліфікаційних істипів HSK та HSKK та просто поспілкуватися з викладачами та студентами, які так само занурені у цю дивовижну мову, як і ви.Курси Інституту Конфуція включають в себе курси з нуля, курси початкового, середнього та високого рівнів. Серед слухачів Інституту Конфуція є студенти вищих навчальних закладів, учні середніх та початкових навчальних закладів, а також дорослі та навіть люди похилого віку.
            2-3 рази на рік Інститут Конфуція  проводить письмовий екзамен з китайської мови HSK та усний екзамен з китайської мови HSKK. Студенти, що беруть участь у здачі екзамену, отримують сертифікати з результатами екзамену від Штаб-квартири Інститутів Конфуція/Ханьбань, що є однією з умов отримання стипендії на навчання у Китаї. Стипендії Інституту Конфуція включають: програми на чотири тижні, піврічні програми, річні програми, бакалаврські та магістерські програми.
            Студенти МГУ вже  навчаются в Харбінському педагогічному університеті (Нагорічна Євгенія, Федорова Веста) та в Харбінському інженерному університеті (Олійник Тетяна, Малютіна Марина, Зипир Марія, Бедрековська Карина, Шеблякова Марія, Трубіна Ірина).