Кафедра германських та східних мов (завідувач кафедри доц. Ларіна Е.В.)  факультету лінгвістики та перекладу вирішила, що найкращий спосіб відзначити Міжнародний день перекладача (30 вересня) — це провести екскурсію історичними пам’ятками Одеси німецькою мовою для нашого гостя з Німеччини Еліаса Шемпфа! Студентки 45 групи Васильєва Ганна, Гаврилова Ірина, Жук Яна, Кукла Альона та Сидорук Ганна продемонстрували на практиці не тільки добрий рівень володіння німецькою  мовою, а й навички професійних гідів.
Слід зазначити, що наші студенти протягом навчання на факультеті лінгвістики та перекладу здобувають необхідну теоретичну базу знань та регулярно мають можливість застосувати отримані вміння на практиці, спілкуючись з носіями мови в рамках аудиторної роботи, суспільних заходів та стажування за кордоном, зокрема в Німеччині. Це дає можливість студентам вдосконалити навички усного та письмового перекладу та скласти уявлення щодо здобуття майбутньої професії перекладача.