Китай стрімко стає популярним освітнім напрямом - рівень академічних програм відповідає найвищим міжнародним стандартам. 25 університетів КНР входять в число 500 кращих в світі згідно з авторитетним рейтингом QS World University Rankings.
Вивчати східні мови зараз украй модно та корисно.  Молодь вивчає китайську,  ознайомлюється з культурою і традиціями країни. В останні роки, у межах динамічного економічного розвитку країни і безперервного підвищення статусу Китаю на міжнародній арені, усе більше і більше українських студентів приїжджають отримувати освіту в Китаї.
Так, 27 вересня 2017 року кафедра германських та східних мов організувала зустріч студентів китайського відділення, які вже отримали стипендії та навчалися у Китаї. Студентки 4 курсу Рубан Ліза та Павєл Аліна, які щойно повернулись з навчання в університетах Харбіну та Ланьджоу, розповіли, як отримати стипендію від Інституту Конфуція. Також вони поділилися своїми враженнями про міста, в яких навчались та де подорожували. Студентка 1 курсу Коротчук Ліза розповіла про літній лагер від Інстітуту Конфуція в місті Харбін. Навчання тривало 2 тижні, наші студенти познайомились з Харбінським інженерним університетом, подружилися  з китайськими студентами та пізнали культуру та звичаї Китаю. Китайці мають самобутню та оригінальну систему освіти та виховання, вдосконалену і перевірену багатовіковим досвідом. Вона опирається на загальнолюдські норми навчання і виховання, проте реалізує їх, виходячи з власних, національних умов, звичаїв і традицій. Творче осмислення і запровадження форм, методів, принципів виховання та освіти китайців може стати важливим чинником подальшого вдосконалення всієї системи виховання і освіти у нашій державі в період її національного відродження і розбудови.
Викладач китайської мови Далте Ольга Юріївна також доповіла про свій досвід отримання державної стипендії та навчання у Китаї.
 Знайомтесь: Далте Ольга Юріївна – викладач кафедри германських та східних мов. Закінчила Східно-китайский педагогічний (Шанхай, КНР) та Київський національний лінгвістичний університети. Спеціальності: освітні технології; філологія.
Кваліфікації: експерт новітніх технологій у галузі освіти; Викладач китайської мови та зарубіжної літератури; Перекладач французької мови.
Стажування у Пекінському університеті іноземних мов та культур, м. Пекін, КНР (2012), Чанчунському університеті, м. Чанчунь, КНР (2013); університеті Пейро, м. Монпельє, Франція (2013).