З 30.10.2017 по 03.11.2017 на факультеті лінгвістики та перекладу відбувся тиждень англійської мови. Протягом цього часу студенти мали змогу поринути у дивовижний світ звичаїв та традицій Великої Британії та США. Цього року програма тижня була дуже насиченою.

На факультеті лінгвістики та перекладу було проведено інтерактивні лекції («Meet at the Holidays: Halloween / Christmas (the USA – Ukraine), «The World of American Music»), відкриті практичні заняття («Peculiarities of consecutive translation», «English Folklore», «Autumn in Great Britain»), інтерактивно-розважальну гру «Інтуїція», змагання на виготовлення кращого гарбуза (Halloween Pumpkin Carving Competition «Pumpkin Fest»). В межах англійського розмовного клубу для студентів факультету було проведено заняття «Halloween» з викладачем, запрошеним з Великої Британії, Майклом Уітті (Michael Whitty). Протягом усього тижня студенти 41 групи проводили радіо-шоу англійською мовою («English Radio Show»). Святкові заходи завершилися концертом, у якому приймали участь студенти 1-4 курсів. Вони демонстрували свої таланти у декламуванні віршів, піснях і танцях.