Студенти і викладачі факультету лінгвістики і перекладу підтримали ініціативу запровадити практику спілкування в університеті англійською мовою. Окрім іншого, це пов’язане і з тим, що майже третина студентів університету – іноземні громадяни, які здебільшого спілкуються англійською. Тому для вдосконалення володіння англійською для всіх викладачів, студентів і співробітників університету вівторок оголошується днем, коли ми всі, і повсюдно в університеті будемо спілкуватися англійською.
Причому, це буде щовівторка, протягом усього начального року!
Бачу різні реакції на цей проект, але впевнений: така практика буде корисною для кожного в університеті.
Мене питають і про інші мови – німецьку, французьку, китайську. Давайте разом робити конкретні кроки до мети: step by step!
Я маю мрію – щоб всі студенти і викладачі університету досконало володіли англійською поряд з української і іншими мовами. Це, гадаю дуже допоможе кожному у здійсненні життєвих планів.
Прошу всіх, хто прагне власного вдосконалення, прагне розвитку, підтримати цю ініціативу власною участю. Для когось, хто не вивчав англійську, це буде непросто, але, у результаті – цікаво і корисно. Дуже сподіваюся на головну нашу англомовну силу – студентів і викладачів факультету лінгвістики і перекладу: навчайте інших, вдосконалюйтеся самі.
Впевнений – ми побачимо кращі результати вже незабаром.
Бажаю всім успіхів!

З повагою,