21 листопада студенти 2 курсу Інституту права, економіки та міжнародних відносин відвідали Музей «Адвокатури». Екскурсію проводила заступник декану факультету Адвокатури з наукової роботи Чекмарьова Лариса Юріївна. В процесі екскурсії наші студенти змогли ознайомитись з процесом зародження, становлення та розвитку інституту адвокатури в Україні, в цілому, та на Одещині, зокрема. Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною. Студентів ознайомили з основами професії адвоката, та з видатними представниками адвокатури Одещини .
Екскурсія була організована та проведена кафедрою цивільного та господарського права і процесу Міжнародного гуманітарного університету, завідуюча д.ю.н., професор О.С. Кізлова, к.ю.н., доцент Л.В. Діденко.