Днями, на запрошення декана факультету лінгвістики та перекладу, проф. Інни Ступак, Міжнародний гуманітарний університет відвідала директорка одеської філії Альянс Франсез (Alliance française) Діана БАНГУРА. Місія цієї культурно-просвітницької некомерційної громадської організації, що здійснює свою діяльність за підтримки Посольства Франції, полягає у поширенні французької мови та культури в усьому світі, в заохоченні діалогу культур. Оскільки на факультеті французьку мову вивчають студенти з 1 по 5 курси, їм було цікаво послухати розповідь керівника Альянс франсез про співробітництво у галузі освіти, мови та культури; поширення французької мови на території діяльності організації; об'єднання всіх охочих підвищити свої знання в царині французької мови і культури Франції; розвиток культурних обмінів, що сприяють зближенню культур.
Окрім того, з 4 грудня 2017 року на факультеті діятимуть курси французької мови для підготовки до здачі тестів DELF-DALF (В1-В2) під керівництвом викладачів, які пройшли спеціальну підготовку з викладання мови як іноземної та зареєстровані у Європейській базі з викладання мов. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до вивчення французької мови!