22 грудня в Міжнародному гуманітарному університеті відбулося новорічне свято для дітей співробітників університету, дітей дитячого будинку "Буслик", дітей з малозабезпечених сімей, з концертними номерами виступили вихованці наших партнерів: Вища школа чирлідингу, Федерація Макатокай карате,
Lera Semashko dance Studio. Президент Міжнародного гуманітарного університету Сергій Васильович Ківалов привітав Всіх дітей з наступаючим з 2018 роком і разом з Дідом Морозом вручив дітям подарунки. Дітей розважали казкові герої, проводилися конкурси, а також новорічне паперове шоу. Профком Міжнародного гуманітарного університету регулярно проводить благодійні свята, відвідує дітей і надає підтримку дитячому будинку. Дуже раді, що нам вдалося подарувати щирі посмішки дітям.