З 15 січня 2018 року у студентів спеціальності «Міжнародне право» розпочалася практика в Представництві МЗС України в Одесі!
З самого першого курсу майбутні юристи-міжнародники мають унікальну можливість познайомитись з надзвичайно доброзичливими, приємними людьми та справжніми професіоналами у сфері міжнародних відносин. Міністерство має складну структуру та складається з великої кількості різних департаментів, кожен із яких має свої відділи та завдання.
Практика, яку проходять студенти складна та потребує повної самовіддачі. Студентів постійно залучають до конкретних справ. Серйозним завданням стала підготовка аналітичних матеріалів для проведення неформального діалогу на рівні міністрів закордонних справ з питань багатостороннього секторального співробітництва та загального розвитку ініціативи Східного Партнерства. Під час проходження практики студенти розуміють наскільки багатогранна і важлива робота юриста-міжнародника, адже потрібно бути в курсі всього, знати результати кожної зустрічі, діалогу, засідання на всіх рівнях і т. д, бо від цього може залежати вирішення завдань важливих для всієї країни.
Важливо, що отримавши спеціальність юриста-міжнародника або економіста-міжнародника в ІПЕМВ ви отримуєте ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ! Цінність подвійного диплому у тому, що випускник має відразу дві спеціальності юриста та перекладача або економіста та перекладача, що робить його більш привабливим для роботодавців. Далеко не в кожному українському вищому навчальному закладі існує навчання за програмами подвійного диплома.
Наша адреса: м. Одеса, вул.Фонтанська дорога, 33. телефон 719-88-38, 0963638922.