21 лютого група студентів факультету Лінгвістики та перекладу відвідала презентацію організації AIESEC, що проходила в стінах Alliance Française. Учасники організації детально розповіли про послуги та привабливі перспективи стажування за кордоном. Основна увага презентації було направлено на стажування типу Global Volunteer - крім шести тижнів перебування за кордоном вона передбачає собою відмінну практику англійської та другої іноземної мови і можливість внести особистий внесок у розвиток тієї чи іншої країни і світової спільноти в цілому. Для кожного студента ФЛП проходження такого стажування - це можливість застосувати іноземну мову в реальних умовах комунікації і повноцінно розкрити суть представника міжнародного гуманітарного університету.
Деякі студенти, які відвідали захід, раніше стажувалися у Франції та Китаї, тому після презентації вони були раді поділитися своїм досвідом з учасниками організації AIESEC і почути про нову можливість продуктивної подорожі. Серед найпопулярніших було представлене стажування до Франції, де завдання учасників полягає у викладанні іноземної мови (англійської, іспанської або німецької) французьким студентам коледжу.