28-30 березня 2018 року на базі ОНУ ім.І.І.Мечникова проходив ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії.
Від Міжнародного гуманітарного університету в змаганні взяли участь студенти 3 курсу ОКР «бакалавр» ІПЕМО спеціальності «Менеджмент організацій» Кулінський Ян та Лідіч Катерина під керівництвом доцента кафедри менеджменту, к.е.н. Кобилянської А.В.
Протягом двох конкурсних днів 68 студентів з 31 ВНЗ України випробовували свої знання виконуючи різноманітні завдання у вигляді тестів, творчого есе з запропонованої тематики, розрахункових задач. Завершилася Олімпіада урочистим нагородженням переможців.
Раді привітати учасників Олімпіади від МГУ з отриманням іменних сертифікатів та Кулінського Яна з отриманням окремої відзнаки у вигляді Грамоти за оригінальність та нестандартність вирішення творчого завдання!
Наснаги нашим студентам в подальших наукових звершеннях!