24 березня, в суботу в готелі Марлін відбувся Тренінг "Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації", спікерами якого були: представник Фулбрайт в Україні, професор Київської школи економіки Володимир Вахітов, а також завідувач кафедри бізнес-адміністрування і корпоративної безпеки Інституту права, економіки та міжнародних відносин МГУ, д.е.н., професор Гончарук А.Г.
Серед слухачів тренінгу були представники різних ВНЗ та наукових установ Одеси, Київа та інших міст України. Обговорювались питання складання та подання заявок на зарубіжні гранти, обгрунтування та проведення наукових досліджень, проблеми та можливості публікацій наукових статей в авторитетних міжнародних виданнях.