Однією з переваг навчання студентів економістів та менеджерів Інституту права, економіки та міжнародних відносин Міжнародного гуманітарного університету є можливість проходження практики в Одеській митниці ДФС. Під час проходження практики студенти ознайомлюються зі структурою, компетенцією митних органів м. Одеси, різноманітними аспектами митних режимів, порядком переміщення товарів та транспортних засобів, митним оформленням та декларуванням товарів, видами митних платежів, пільг та ін.
На кафедрі менеджменту за сумісництвом працює старший державний інспектор, Радник податкової та митної служби України І рангу Одеської митниціДФС, к.е.н. Запорожець Олена Федорівна, яка постійно організовую проходження практики студентів, надає консультативну допомогу та ділиться практичним досвідом роботи в Одеській митниці ДФС.