Цьогоріч студентам 1-4 курсів факультету лінгвістики та перекладу випала унікальна можливість взяти участь у Світовому молодіжному конкурсі есе World Youth Essay Competition 2018.
Факультет лінгвістики та перекладу щиро вітає студентів – фіналістів Маріам Дарсавелідзе (41 група), Іванову Анастасію (42 група), Іванченко Тетяну (42 група) (керівник доц. Савчук Г.В.), Новицьку Поліну (11 група), Думітреску Сілвіу-Траян (31 група), Матвєєнко Марію (31 група) (керівник доц. Яковлева М.В.), роботи  яких серед ТИСЯЧІ есе з усього світу було обрано для фінального туру, а також призерів Єремєєву Ларису (42 група), Волинець Христину (42 група), Захарову Валерію (43 група), Джупій Анжеліку (43 група) (керівник доц. Савчук Г.В.), які отримали сертифікати учасників Світового молодіжного конкурсу есе World Youth Essay Competition 2018.
За умовами конкурсу автори найкращих робіт отримають наступні призи:

• WYEC Grand Prize 2018: автор кращої роботи отримає Гран-прі - 1700 $;
  • WYEC 2. Приз і 3: автори, які зайняли друге і третє місце також дадуть інтерв'ю в журналі;
  • 10x Award of Excellence: також журі визначить 10 виняткових та творчих робіт, автори яких отримають нагороду WYEC Award of Excellence.

Найкращі конкурсанти будуть запрошені в Німеччину на церемонію нагородження, авіаперевезення та проживання оплачують організатори конкурсу.
Бажаємо перемоги у фіналі Світового молодіжного конкурсу есе 2018!!!